حمایت از  موسیقی خیابانی

پیشنهاد عضو شورا برای تشکیل کارگروه

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بر ضرورت لزوم تشکیل کارگروهی برای بررسی وضعیت و حمایت از هنرمندان موسیقی خیابانی تاکید کرد.

 

حمایت از  موسیقی خیابانی

 حجت نظری  با اشاره به  وضعیت موسیقی خیابانی در تهران گفت: متأسفانه از این نوع موسیقی حمایتی انجام نمی‌شود و حتی بعضا دیده می‌شود که نیروهای شهرداری با این گروه‌های موسیقی به عنوان سدمعبر برخورد می‌کنند.

 

موسیقی خیابانی

 

 

نقش وزارت ارشاد در موسیقی خیابانی

وی با بیان اینکه براساس قانون، وزارت ارشاد مسئولیت ارائه مجوز به گروه‌های موسیقی را برعهده دارد و برهمین اساس می بایست برای وضعیت گروه‌های موسیقی‌ خیابانی نیز  چاره اندیشی کند، ادامه داد: وزارت ارشاد می بایست محور تصمیم گیری باشد و مجموعه‌هایی همچون شهرداری و پلیس نیز کمک کننده باشند.

 

موسیقی خیابانی

 

 

 

نظری با بیان اینکه فعالیت گروه های موسیقی خیابانی باید از سوی وزارت ارشاد به رسمیت شناخته شود افزود: اگر میخواهیم اقدام جدی در مورد تعیین وضعیت گروه‌های این نوع موسیقی موسیقی  اتفاق بیفتد باید وزارت ارشاد وارد میدان شود؛ در غیر این صورت شهرداری نمی‌تواند با بخشنامه و مصوبه به ادامه فعالیت این گروه‌ها کمک کند. به همین دلیل نیز لازم است که کارگروهی برای بررسی وضعیت و حمایت از این هنرمندان با محوریت وزارت ارشاد تشکیل شود.

 

برای اگاهی از اخبار جدید میتوانید به سایت ایران موزیک قسمت اخبار مراجعه کنید

دانلود اهنگ جدید ، دانلود موزیک ، دانلود اهنگ ، ایران موزیک ، دانلود اهنگ جدید ایرانی ، جدید ترین اخبار

۱۱ آذر ۱۳۹۷
۴۹۴۳۱۲ بازدید
۰ دیدگاه
0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال کنید